Wojciech Weiss (1875 Leorda na Bukowinie - 1950 Kraków)
Odpoczynek w ogrodzie, 1925 r.
akwarela, tusz, papier, 27,5 × 37,5 cm
sygn. monogramem wiązanym p. d.: WW
na odwrocie owalny stempel: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA/ DOM ARTYSTY z faksymile monogramu wiązanego WW i oraz numer 001450 oraz napis (ołówkiem) Nice "..." (nieczytelny) 1925