Works on Paper / 10 October 2020

62. Wojciech Weiss | Hanusia , 1925

Past auctionsWorks on PaperHanusia , 1925
62

Wojciech Weiss (1875 Leorda na Bukowinie - 1950 Kraków)

Hanusia , 1925

tusz, akwarela, papier czerpany, 28 × 37,5 cm
sygn. monogramem wiązanym p.d.: WW

na odwrocie: stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku faksymile mon. autorskiego), niżej numer ze spuścizny artysty: 001450; niżej opisany: Nice Lantern – Hanusia 1925

4 000 zł