Wojciech Weiss (1875 Leorda na Bukowinie - 1950 Kraków)
Akt siedzącej kobiety
ołówek, akwarela, tektura, 59,5 x 44 cm w świetle oprawy sygn. p. d.: WW na odwrocie owalny stempel z faksymile artysty i napisem: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, poniżej numer spuścizny po artyście: 000321.