litografia barwna, 60 × 80 cm w św. ramy sygn. i dat. l. d. na kamieniu: Wojciech Kossak 1911 litografia wg obrazu pod tym samym tytułem, znajdującego się w Muzeum Tadeusza Kościuszki w Solothurn w Szwajcarii.