olej, płótno 69 × 99 cm
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak/1933
na odwrocie napis: moja robota/Wojciech Kossak.
Analogiczne prace reprodukowane:
K. Olszański, Wojciech Kossak, Wrocław– Warszawa – Kraków – Gdańsk – Łódź, 1982, il. cz-b. 247 i 249.