Varia 33 / 18 December 2019

34. Włodzimierz Rutkowski | Dorożka przed kolumną Zygmunta

Past auctionsVaria 33Dorożka przed kolumną Zygmunta
34
Dorożka przed kolumną Zygmunta

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992)

olej, płyta malarska, 23 x 17 cm, sygn. p.d.: W. Rutkowski

850 zł