Fine Art Auction / 13 August 2016

31. Włodzimierz Nałęcz | Jezioro o zachodzie słońca

Past auctionsFine Art AuctionJezioro o zachodzie słońca
31
Jezioro o zachodzie słońca

Włodzimierz Nałęcz (1865 Kijów - 1946 Jeruzal k. Skierniewic)

Jezioro o zachodzie słońca

olej, płótno, 81,5 × 129 cm
sygn. w l. d.: Nałęcz (częściowo zatarta)
zatarta na krośnie fragmenty nalepki wystawowej z TPSP Kraków (?)