olej, płótno, 30 x 38 cm, sygn. i dat. p.d.: Wlastimil Hofman / Nazaret 1943na odwrocie dedykacja; Panu Franciszkowi Kosińskiemu / na pamiątkę / Wlastimil Hofman / " W drodze do góry Tabor" / Nazaret - listopad 1943