Varia 39 / 16 December 2020

37. Władysław Jarocki | Hucuł, 1958 r.

Past auctionsVaria 39Hucuł, 1958 r.
37

Władysław Jarocki (1879 Podhajczyki/Ukraina - 1965 Kraków)

Hucuł, 1958 r.

olej, tektura, 50 x 34,5 cm, sygn. i dat. p.d.: W.Jarocki / 1958 r