olej,płótno, 69,3 × 54,5 cm
opisany na krośnie: Władysław Jackiewicz/Ciało II/82
Opisany i reprodukowany:
Kolekcja Pakoska. Sztuka Polska, (oprac.) Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy Muzeum Okręgowe w Toruniu 26 kwietnia ? 1 września 2013, Toruń 2013, s. 122