Fine Art Auction / 16 August 2014

4. Władysław Chmieliński | Widok na Stare Miasto w Warszawie

Past auctionsFine Art AuctionWidok na Stare Miasto w Warszawie
Widok na Stare Miasto w Warszawie - 1Widok na Stare Miasto w Warszawie - 2

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Widok na Stare Miasto w Warszawie

olej, płótno 25 x 35 cm
sygn. p. d.: Wł.Chmieliński

7 500 zł