Contemporary Art Auction / 26 October 2019

54. Witold Kaczanowski | Bez tytułu

Past auctionsContemporary Art AuctionBez tytułu
54
Bez tytułu

Witold Kaczanowski (ur. 1932)

Bez tytułu

olej, płótno, 55 x 38 cm sygn. l. d.: Witold - K.