olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: T.Sętowski, opisany u góry kompozycji: Zerwany sen / 20…? T.Setowski, na odwrocie opisany: Zerwany sen / olej, płótno / 60 x 80 cm / Tomek Sętowski