olej, akryl, płótno, 110 x 130 cm, sygn. p.d.: T. Sętowski, opisany, sygn. i dat. na odwrocie: Performance | studium akrylowo-olejne | 110 cm x 130 cm | Tomek Setowski Dołączony certyfikat autorski.