akwarela, akwaforta, 27,5 x 39 cm, w świetle passe-partout, sygn. l.d.: T. Sętowski opisany śr. dół.: Ikona Czasu, oraz p.d.: akwarela akwaforta E/ANa odwrocie certyfikat autorski.