akryl, płótno, 70 x 140 cm, sygn. na odwrocie
Mieszka i tworzy w Sanoku. Dyplom z malarstwa uzyskał w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego w 2005 r. Uprawia malarstwo sztalugowe. Mieszka i pracuje w Sanoku. Wybrane wystawy indywidualne: 2013 - ?Obszar zabudowany?, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2013 - ?Monumenty Nowoczesności?, ICN POLFA, Rzeszów; 2013 - ?Dyspersja?, Galeria Pod Czarnym Kotem, Kraków; 2012 - ?Po Ostatniej Wieczerzy?, CSW Solvay, Kraków; 2011 - ?Luksusowe więzienie?, Galeria Krytyków Pokaz, Warszawa. Uczetnik wielu wystaw zbiorowych.