olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. i dat. p.d.: T.Ociepka / 63 r., opisany na odwrocie: Tajfun, na blejtramie fragment naklejki wystawowej oraz Prezydium Wojewódzkiej Rady Warszawskiej / Wydział Kultury / Wojewódzki Konserwator Zabytków