akryl, płótno, 97 x 115 cm sygnowany p.d.: Dominik", opisany na odwrociu: DOMINIK | PEJZAŻ 1974| AKRYLE 97 x 115 cm
2008 – 2009 - Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., wystawa indywidualna, Królikarnia, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
1976 - Dominik. Obrazy i gobeliny, Salon Sztuki Współczesnej ART.
LITERATURA:
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 124, s. 225 (il.)
- Dominik. Obrazy i gobeliny, katalog wystawy, Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa 1976, nr kat. 5 (il.)
POCHODZENIE:
- Galeria Grafiki i Plakatu
- kolekcja prywatna, Warszawa
- kolekcja prywatna, Poznań