Umiejętne bagatelizowanie normy malarskiej / Operacja plastyczna w ramach ego, 2022
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odrocie: '"Umiejętne bagatelizowanie normy malarskiej" | lub | "Operacja plastyczna w ramach ego" | *niepotrzebne skreślić | 10.2022 Ziarek | Szymon Ziarek'