olej, płótno, 81 x 65 cm, sygnowany p.d..: 'S. Krygier 94', na odwrocie nalepki wystawowe
- 2001 Stefan Krygier, Jesus Rafael Soto, Fundacja Verrannemana, Belgia (podczas festiwalu Europalia 2001)
- 2011 - Stefan Krygier, Atlas Sztuki, Łódź