olej, płótno, 85 × 121 cm
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz/1936
na odwrocie nalepka wystawowa z numerem 44733 z tytułem Las oraz nalepka z odręcznym napisem Lato, a także fragmenty zatartej nalepki wystawowej, na krośnie odręczny napis ołówkiem: Wieczór w Rozewiu na odwrocie ramy pieczątki z pracowni Władysława Czuby
Kolekcja rodziny artysty