52 Young Art Auction / 24 July 2015

61. Stanisław Tomalak | Kwadrat 235 (Sawanna), 2015

Past auctions52 Young Art AuctionKwadrat 235 (Sawanna), 2015
61
Kwadrat 235 (Sawanna), 2015

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Kwadrat 235 (Sawanna), 2015

technika własna, akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: St. Tomalak oraz na odwrocie