olej, tektura, 29 x 33 cm, sygn.l.d.: StKamocki Wystawiany: GÓRY WIDOKÓW-Stanisław Gałek i tatrzańscy pejzażyści jego czasów, Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza w Zakopanem, 18.11.2016-5.01.2017r Reprodukowany: w katalogu w/w wystawy