Costa, Włochy, poł. XX w.
majolika, sygn. na spodzie; w komplecie 106 części:
1 duży półmisek wsparty na dwóch pełnoplastycznych figurach perliczek
2 kosze z okrągłymi podstawami utworzone z pełnoplastycznych szparagów i krewetek
4 wazy różnej wielkości z pokrywami z pełnoplastycznymi gołębiami, cytrynami i jajkami
2 wysokie obeliski ze szparagów
3 tace
5 półmisków
3 miseczki
2 flakony na kwiaty
12 talerzy obiadowych z miejscem na sos
24 talerze głębokie
24 talerze płaskie
24 talerzyki na przystawki
Niezwykle dekoracyjny serwis z bogatą dekoracją plastyczną i malowaną. Motywem przewodnim są szparagi, którymi ozdobione są wszystkie naczynia.