Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)
Huśtawka, 1986 r.
akwaforta, papier, 42,5 x 32 cm (odcisk płyty)
dat. na płycie p. d.: 1986, sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1986, opisany ołówkiem l. d.: Huśtawka, śr. d.: akwaforta ? sztych aut.