akwaforta, papier, 11,5 × 9,5 cm (odcisk płyty), 19,2 × 16,2 cm (arkusz) sygn. ołówkiem p. d.: „Ryszard Stryjec”
u dołu opisana ołówkiem: „Harpia akwaforta”