Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)
Gdańsk A, 1989 r.
akwaforta, miedzioryt, papier, 43 × 33 cm (odcisk płyty), arkusz: 53,5 × 42 cm
sygn. p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1989 r. oraz opisany l. d.: Gdańsk A, pośrodku akwaforta sztych aut.