akwarela, papier, 37,5 x 52,5 cm, sygn. śr.d.: 01/2007 Ryszard Grzyb Reprodukowany: Ryszard Grzyb, Puszcza, katalog wystawy, Galeria Zderzak, Kraków 25 maja–7 lipca 2007