olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 37,7 cm w świetle ramy, sygn. p. g.: kanelba, na odwrocie:- napis: girl with melon / by / KANELBA;- nalepka: N.Y. CIRCULATING LIBRARY OF PAINTINGS / Kanelba # 4 / „girl with melon / …