akryl, olej, płótno, 60 x 44 cm, sygnowany l.d.: 'Olbinski'
2019 – wystawa indywidualna „Rafał Olbiński. Malarstwo/plakat”, Muzeum Polskie na
Zamku w Rapperswil, Szwajcaria
LITERATURA:
OLBIŃSKI Akty/Nudes, Olszanica 2020, s. 122 (il.)