Horyzont nie jest granicą między ziemią i niebem, z cyklu "Figury pierwsze", 2020
akryl, olej płótno, 50 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: PRZEMYSŁAW GARCZYŃSKI | HORYZONY NIE JEST GRANICĄ | MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM" | Z CYKLU "FIGURY PIERWSZE" | 2020 | SOPOT | AKRYL I | OLEJ