olej, płótno, 130 x 130 cm, sygn. i opisany na odwrocie
WYSTAWIANY: 2015 ? ?Dekonstrukcja zdarzeń?, Sosnowieckie Centrum Sztuki Zamek Sielecki, Sosnowiec; 2014 ? ?Sztafeta Generacji?, Hamburg, Regensburg, Berlin (Niemcy); 2013 ? ?Po całości?, Centrum Kultury Katowice - Galeria Piętro Wyżej, Katowice