akryl, płótno, 140 x 150 cm (trapez), sygn. na odwrocie
2015 – wystawa indywidualna „Dekonstrukcja zdarzeń”, Galeria Extravagance, Sosnowieckie Centrum Sztuki Zamek Sielecki, Sosnowiec
2014 – wystawa indywidualna „Miszung”, Rondo Galeria Sztuki, Katowice