Auctions
Exhibitions
Current offer
Buying
Selling
Contact
PL
EN
Varia 11
/
19 May 2016
112. Pierścionek w stylu Art Déco, II poł. XX w.
Past auctions
Varia 11
Pierścionek w stylu Art Déco, II poł. XX w.
112
złoto, pr. 0,750, m. 4,25 g, oprawa srebrna, 38 szt. brylantów łącznie ok. 0,50 ct, SI-P1/M-N, lekko żółtawe,3 szt. rubinów łącznie 0,60 ct, szlif kopertowy
Required consents:
rodo@sda.pl
Potwierdzam zapoznanie się z
Polityką Prywatności
.
About us
Services
Calendar
Terms and conditions
Privacy policy
Sopot Gallery
Gdańsk Gallery
Warsaw Gallery
Bydgoszcz Gallery
see more