litografia czarno-biała, bawełniany papier welinowy Arches, 32 × 50,5 cm (odcisk płyty), 50,5 × 65,5 cm (arkusz), znak wodny: l. d. ARCHES/FRANCE ∞/6, sygn. p. d.: Picasso (faksymile), l. d.: 1823/2400 (ołówkiem)