olej, płótno, 120 x 160 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ZIMA, DROGA / NORMAN 2013/14
Wystawiany i reprodukowany: Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 11.03?10.04.2016, s. 172