wyd. Nicolaes Visscher II, stan trzeci, Amsterdam 1700 miedzioryt kolorowany w epoce, 43,2 x 56,6 cm (odcisk płyty) stan zachowania dobry+, zbrązowienie papieru, kilka brązowych plam, reperowane małe ubytki Imago Poloniae, K22/3