technika mieszana, płótno, 80 x 160 cm, sygn. NK oraz opisany na odwroci: NK Nkarasińska
WYSTAWIANY: 2016 ? wystawa zbiorowa ?Zoom na Szczecin ? Punkty Widzenia?, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin