litografia barwna, papier, 59,5 × 44,9 cm (zadruk), 75,8 × 55,6 cm (arkusz) sygn. na kamieniu p. g.: „Kisling” w l.d.: ołówkiem: „101/150”
w p.d. pieczęć: „ATELIER KISLING” i odręczny podpis: „Jean Kisling”