litografia barwna, papier, 52 × 41 cm w świetle passe-partout, sygn. na kamieniu l. d.: „Kisling”,
opis. ołówkiem l. d.: „LIX/LXX” na suchej pieczęci „ATELIER KISLING”, w p. d. fragment karty pocztowej zaadresowanej do Kislinga z 1940 r.