Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)
Ewa
litografia barwna, papier, 57,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na płycie l. d.: Kisling, numeracja odbitki ołówkiem l. d.: XLVI/L oraz sucha pieczęć p. d.: ATELIER/KISLING z odręcznym podpisem: Jean Kisling [syn artysty]