olej, płótno, 150 x 220 cm, sygn. na odwrocie: Miłosz Wnukowski, Ludojad, 2014
2015 – wystawa zbiorowa „Północ – Południe, Galeria Szyb Wilson, Katowic
2015 – wystawa zbiorowa „ŻÓŁTY WSTĘP WOLNY”, Galeria Rondo Sztuki, Katowic
2014 – wystawa indywidualna „Wszystkie Dzieci Nasze Są”, Galeria Arttrakt, Wrocław"