21st century Art Auction / 21 August 2021

32. Michał Mąka | Jordan II, 2021

Past auctions21st century Art AuctionJordan II, 2021

Michał Mąka (ur. 1989)

Jordan II, 2021

akryl, spray, ręcznie wycinane szablony, płótno, 140 x 100 cm, sygnowany l.d.: 'Mąka' oraz opisany na odwrocie: 'Michał Mąka | "Jordan II" | 2021'

3 000 zł