olej, płótno, 87 x 87 cm, sygnowany z tyłu na blejtramie: 'MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 87 x 87, TYTUŁ DO UZGODNIENIA, II/IV, CYKL LOKOMOTYWA, MMXV'