olej, płótno, 150 x 100 cm sygn. z tyłu na blejtramie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI | POD ŚWIATŁO, OLEJ, PŁÓTNO, 150 X 100, CYKL PRZEŚWITY, 2010