olej, płótno, 87 x 87 cm, sygnowany na odwrocie: 'MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, 87 x 87, LOKOMOTYWA IV/II, CYKL TYTUŁ DO UZGODNIENIA 2015'