olej, płótno, 140 × 140, sygnowany i opisany na blejtramie: ’MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 140 X 140, LO KOMOTYWA 2016, I/VII, CYKL TYTUŁ DO WYNAJĘCIA’