Contemporary Art Auction / 4 April 2020

28. Mariusz Kułakowski | Kompozycja nr 39, z cyklu Tytuł do uzgodnienia, 2019

Past auctionsContemporary Art AuctionKompozycja nr 39, z cyklu Tytuł do uzgodnienia, 2019
28
Kompozycja nr 39, z cyklu Tytuł do uzgodnienia, 2019

Mariusz Kułakowski (ur. 1961, Gdańsk)

olej, płótno, 117 × 117 cm, sygnowany i opisany na odwrocie

Obrazy Mariusza Kułakowskiego wyróżnia niezwykła harmonia form oraz nienaganna
technika wykonania. Artysta tworzy niepowtarzalne, przepełnione liryzmem i ekspresją kompozycje, w których najlepiej uwidacznia się nieprzeciętny talent i wyczucie malarskie.
Prof. Mario Nicosia

14 000 zł