olej, płótno, 117 × 117 cm, sygnowany i opisany na odwrocie
Obrazy Mariusza Kułakowskiego wyróżnia niezwykła harmonia form oraz nienaganna
technika wykonania. Artysta tworzy niepowtarzalne, przepełnione liryzmem i ekspresją kompozycje, w których najlepiej uwidacznia się nieprzeciętny talent i wyczucie malarskie.
Prof. Mario Nicosia