olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.: Maria Anto, sygn. i dat. na odwrocie: Maria Anto MMII / 1114 w kółku, opisany na krośnie: PRANIE
WYSTAWIANY: – Maria Anto, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 07.11.2017–04.02.2018