19. 21st Century Art Auction / 3 June 2020

29. Małgorzata Kościec | Blue Morning, 2019

Past auctions19. 21st Century Art AuctionBlue Morning, 2019
29
Blue Morning, 2019 - 1Blue Morning, 2019 - 2Blue Morning, 2019 - 3Blue Morning, 2019 - 4

Małgorzata Kościec (ur. 1975)

Blue Morning, 2019

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygnowany p.d.: 'KOSIEC' oraz opisany na odwrocie: 'Małgorzata | Kosiec | Blue | Morning | 2019

"WYSTAWIANY: 2019 - wystawa indywidualna ""Duality"", Galeria (-1) Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Warszawa"

8 000 zł